Техніко-економічний потенціал та досвід

    Товариство з обмеженою відповідальністю "Мобіком" створено у 2003 році для побудови власної волоконно-оптичної мережі у м. Київ. Основними напрямами діяльності підприємства є надання в оренду високошвидкісних каналів зв'язку (із ресурсів власної оптоволоконної мережі), передачі даних та надання доступу до мережі Інтернет.
     Канали ТОВ "Мобіком" забезпечують можливість використання різноманітних прикладних завдань. Зокрема, конференц-зв'язок між територіально відокремленими установами або офісами, Інтернет-телефонію, стабільну спільну роботу з віддаленими базами даних, автоматизованими системами управління, бухгалтерськими та складськими програмами.
    На даний момент послугами ТОВ “Мобіком” користуються: провідні банки України, головні телеканали та комерційні організації, які є відповідальними за їх технічний супровід, численні комерційні організації. Якісний професійний склад працівників ТОВ “Мобіком” забезпечує кваліфіковану допомогу та технічну підтримку користувачів щодо ефективної роботи в Інтернет та віртуальних приватних мережах.

 

«Мобіком» - Ваш оптимальний вибір для побудови інфраструктури інформаційних систем та мереж передачі даних.

 

 


  
Про компанію
 
 
  Філософія
  Інфраструктура
  Ліцензії
  Звіти
 
  Послуги  
  Будівництво  
  Контакти  
© МОБІКОМ, 2008-2011. Усі права застережені. +38(044) 333-3003, 333-3005 (fax)
© Створено в РОМАРТ, 2008. Усі права застережені.